або
реєстрація Я забув свій пароль
1
користувач зараз на сайті
з них:
Гості1
Оцените работу движка

Репутація як незайманість – втрачається раз і на завжди!!!

Саме така фраза приходить на думку, коли дивишся відео вибачень «Великого і всебачущого розслідувача» Бігуса перед таким нардепом як Ілля Ківа. 

Після перегляду, на думку одразу спадають декілька головних питань.
 
Перше: а скільки таких «розслідувань» по таким самим наводкам своїх джерел, нібито, в правоохоронних органах Бігусом проводилось раніше? І якщо ці джерела вас підставляють, може є сенс їх оприлюднити? Хай країна знає своїх героїв. Чи може ніяких джерел не існує, а Бігус просто відпрацьовує грошові замовлення?  

Друге: відповідно вибаченням, достовірність «розслідувань» падає приблизно до 0,001%? І чи будуть у зв’язку із цим підписники знову «скидуватись» на нові, ймовірно такі самі достовірні?

Третє: як вплинуть вибачення перед такою «зашквареною» особою як Ківа на без того падаючі рейтинги Бігуса і його команди? А може в майбутньому ми побачимо вибачення перед іншими об’єктами «розслідувань»?  

Журналісти проекту «Бігус інформ» дуже полюбляють закидати установи публічними запитами з різними провокаційними питаннями. Так ось, дуже хотілось би отримати від нього відповіді на наші питання! Чекаємо.   

Видео тут - http://fake-news.org.ua/golovne/98-reputacija-jak-nezajmanist-vtrachayetsja-raz-i-na-zavzhdi.html

Додати коментар
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив


Днями був на суді у справі зрадника Шайтанова, який вирішив попрацювати на ФСБ РФ, та ліквідувати мене для них, але опинився у слідчому ізоляторі.

Шайтанов через адвокатів вимагав, щоб його випустили із СІЗО і відправили лікуватися до закладу на його розсуд, бо нібито у нього болить голова.

25-11-2021, 15:49, ---
Пам’ятники тим, хто загинув на війні, жодною мірою не можна руйнувати – історик

Вшанування героїв і жертв Другої світової війни: як перейти від радянського стилю до модерної української традиції? Київ – В Україні пам’ятники

5-08-2021, 17:08, ---
Україна увійшла в опалювальний сезон з низькими запасами вугілля, але передумови до зриву опалювального сезону відсутні.

В Україні нестача вугілля. Дефіцит намагаються компенсувати імпортом з Казахстану і США. Запаси вугілля на складах українських теплоелектростанцій

5-11-2021, 14:59, В Україні
Російський есмінець «Лідер» як символ деградації російських військових технологій

Вперше про перспективний ескадрений міноносець проєкту 23560 «Лідер» заговорили в 2009 році. Відтоді цей есмінець, що «не має аналогів в світі»,

21-06-2021, 12:28, В Україні
Порошенко. Маніпуляції на патріотизмі

Нереалізовані політичні амбіції Петра Порошенка постійно спонукають лідера в опозиції на нові звершення «в ім’я України», невпинно вдосконалюючи свої

30-11-2021, 12:58, В Україні