або
реєстрація Я забув свій пароль
1
користувач зараз на сайті
з них:
Гості1
Оцените работу движка

В мережі Інтернет - медіа окупованих територій і Росії, почало ширитися відео, на якому, начебто, зняті тепловізійною камерою кадри розстрілу групи осіб.

В мережі Інтернет - медіа окупованих територій і Росії,  почало ширитися відео, на якому, начебто, зняті тепловізійною камерою кадри розстрілу групи осіб. 
Окремі ресурси дописують, що це відбувся розстріл українськими військовими, інші зазначають, що прикордонниками, групи нелегальних мігрантів, які намагалися прорватися в Україну з Білорусії через зону відчуження. Також на відео видно напис «PRILUKI», а саме відео, начебто, записане 29 листопада.

Бурхлива імітація «демократичної» політики

Політичне життя в сучасному суспільстві не мислиме без партій. Партії надають йому динаміки, оскільки вони є ареною змагання політичних курсів, ідей, які виражають інтереси різних суспільних груп. Але-ж, у період коли над країною нависла загроза окупації, треба припинити чвари та об’єднати зусилля щодо відбиття іноземної агресії! Тобто і пересічний громадянин і умовний «олігарх», як це дивно не звучить повинні перестати ненавидіти одне одного, а сконцентрувати свої здібності та вміння на те, щоб якомога більше принести користі власній державі, тим самим не дати ворогові скористатися вдалим моментом та окупувати  рідну країну..

Інформація про підготовку масових акцій протесту в Україні поширювалася в медіа-просторі вже давно

Інформація про підготовку масових акцій протесту в Україні поширювалася в медіа-просторі вже давно, створюючи певні очікування та напруження в суспільстві, тим більше що приводів для незадоволення владою більше ніж достатньо. Це насамперед високі тарифи на комунальні послуги, зростання споживчих цін, деякі дії членів монобільшості в Раді, які завдають шкоди іміджу власної партії. Але давайте пригадаємо наше недалеке минуле-чи  все було гаразд у каденцію Кучми, Ющенка чи Порошенка?..

Російські війська знаходяться на прикордонній території з Україною! Час для об’єднання та порозуміння

Останнім часом Росія відновила нарощування військової сили на кордоні з Україною. Крім того, в соцмережах активно коментуються відеоролики з ешелонами військової техніки, зокрема танками і ракетами, які перевозять в південні й західні регіони Росії. За даними «маневрами»- США і Європа активно спостерігають.
Нещодавну оприлюднену в ЗМІ інформацію про переміщення військ РФ у силових відомствах називають "елементом спеціальних інформаційно-психологічних дій, які по суті спрямовані на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації та можливої ескалації конфлікту".

Опозиція почала активно використовувати тему «вагнергейту».

Опозиція почала активно використовувати тему «вагнергейту». Але, якщо згадати про те, що біля кордонів України спостерігається накопичування ворожих військ, ці дії виглядають досить небезпечними. Давайте згадаємо, як у 2014 Росія, скористувавшись подіями на Майдані, окупувала Крим та вторглася на Донбас. Чи не здається нинішньої опозиції, що своїми необачними кроками вона може спровокувати ворога на  подібні дії у теперішні часи?

Як пов’язане стрімке зростання проплачених акцій протесту і російська агресія

Різноманітні акції протесту, кількість яких в останні місяці дивним чином стрімко збільшилася, все ясніше демонструють, що більшість таких акцій протесту – ніяк не стихійні явища.  Їх навмисно роздмухують і підживлюють, в тому числі з РФ. Яскравим прикладом цього є оголошення обгрунтованої підозри лідеру “антивакцинаторського руху України” Остапу Стахіву, який за російські гроші розвинув масштабну антивакцинаторську кампанію в Україні в агресивному стилі “російської весни”. За інформацією слідства діядьність Стахіва фінансувалася та координувалася з РФ. І мова йде не про одного Стахіва - подібних агентів РФ у різних сферах, імовірно, десятки. Проте всім їм рано чи пізно буде оголошено підозри у державній зраді.

Хто за допомогою політичної напруги хоче знищити економіку України

Мабуть багато хто помітив, що останнім часом в Україні фактично на рівному місці різко зростає політична напруга. В один момент відбулася шалена активізація різних мітингів і акцій протесту на будь-який смак: “антивакцинатори”, “спецоперація вагнерівців”, “тарифи” та десятки інших тем, що ведуть до розхитування політичної та економічної ситуації в країні стали зненацька збирати десятки та сотні “мітингуючих”, а телеканали, що належать олігархам активно піарять ці заходи. Як кажуть: “Співпадіння? Не думаю”. Після прийняття Верховною Радою України закону про реєстр олігархів та обмеження щодо них, простежуються ланцюжки фінансування протестних акцій та проплачених телесюжетів в ЗМІ з боку олігархічних структур, які об’єднали свої зусилля в організації атак на державну політику деолігархізації, зменшення впливу олігархів на економіку і політику країни.