або
реєстрація Я забув свій пароль
1
користувач зараз на сайті
з них:
Гості1
Оцените работу движка

Російські війська знаходяться на прикордонній території з Україною! Час для об’єднання та порозуміння

Останнім часом Росія відновила нарощування військової сили на кордоні з Україною. Крім того, в соцмережах активно коментуються відеоролики з ешелонами військової техніки, зокрема танками і ракетами, які перевозять в південні й західні регіони Росії. За даними «маневрами»- США і Європа активно спостерігають.
Нещодавну оприлюднену в ЗМІ інформацію про переміщення військ РФ у силових відомствах називають "елементом спеціальних інформаційно-психологічних дій, які по суті спрямовані на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації та можливої ескалації конфлікту".
Крім того, нажаль існує тенденція до дестабілізації внутрішньо політичної ситуації, яку намагаються «розхитати» прибічники проросійських сил. Наріжним каменем в даній ситуації є і енергетична сфера і діяльність окремих політичних структур та опосередкованих їм т.зв. «активістів».
Проте не слід забувати, що в гібридній військовій агресії Російської Федерації проти України, як і 2014-2017 роках, використовуються ті ж цілі – боротьба за сфери впливу. Україну в РФ взагалі завжди розглядали як молодшого та беззахисного брата, нездатного вирішити навіть свої внутрішні питання.
Тому аналізуючи гібридну агресію РФ, а також загрози, які несуть із собою «руський мир», пропагування деякими політичними чи громадськими утвореннями захисту російської мови та російськомовних громадян та використання релігії у терористичній діяльності, яку підтримує Росія, українці повинні консолідуватися для протистояння «агресору».
Наше головне завдання – це протидія інформаційним впливам. Сьогодні ми як ніколи повинні бути єдиними у протидії ворогу, який має багато ресурсів, агресивні військово-політичні доктрини і багато зброї, включаючи ядерну, якою бряцає перед усім світом. Тому ми маємо єднатися, розуміти один одного і те, яким чином здійснюється протидія. І усі ми повинні бути на сторожі безпеки нашої держави.

Додати коментар
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив


В українській розвідці не підтвердили додаткове перекидання військ РФ до кордонів

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони не підтвердили інформацію про нарощування російських військ поблизу державних кордонів України.

5-11-2021, 10:43, У світі
В українській розвідці не підтвердили додаткове перекидання військ РФ до кордонів

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони не підтвердили інформацію про нарощування російських військ поблизу державних кордонів України.

2-11-2021, 20:31, В Україні
Центр оперативного інформування про безпекову ситуацію поблизу державного кордону України

Міністерство оборони України уважно відстежує ситуацію, яка склалась поблизу державного кордону України з РФ та на тимчасово окупованих територіях

3-11-2021, 11:35, В Україні
Хто за допомогою політичної напруги хоче знищити економіку України

Мабуть багато хто помітив, що останнім часом в Україні фактично на рівному місці різко зростає політична напруга. В один момент відбулася шалена

1-12-2021, 21:45, В Україні
Питання війни на Донбасі маємо вирішити лише дипломатичним шляхом – Володимир Зеленський

Останнім часом в російських ЗМІ поширюється фейкова інформація про нібито наміри української влади повернути окуповані території Донецької та

5-10-2021, 10:10, В Україні