або
реєстрація Я забув свій пароль
1
користувач зараз на сайті
з них:
Гості1
Оцените работу движка

Ви тільки подивіться який бум поширився інтернетом.

За роки російсько-української війни ми звикли до того, що український народ і державу захищають патріоти, які протистоять проросійським силам. Проте реальне життя показує, що чим далі, тим не все стає так однозначно. В останні роки проросійські антиукраїнські сили на Донеччині навчилися активно використовувати патріотизм у власних інтересах.

https://www.facebook.com/groups/820886501366475/posts/4085101781611581/
https://vk.com/wall-4229188_78143

 

Проблематика співіснування ГО “Патріоти Добропілля” на чолі з такими діячами як Четверьов та Кошуков з представниками структур ОПЗЖ, яка останнім часом спостерігається і стає все більш тісною, говорить про системну практику використання представниками ОПЗЖ псевдопатріотичних організацій на Донеччині з метою атак на політичних конкурентів ОПЗЖ в регіоні з метою їх політичного знищення. Такі дії зазвичай здійснюються під активними патріотичними гаслами, аби ввести патріотично налаштованих громадян в оману та даєти можливість ляльководам використати їх в своїх корисливих цілях. Тому такі дії варто відрізняти.

 

До прикладу, до 2014 року Сергій Кошуков був далеким від патріотичного руху та займався контрабандою на українсько-російському кордоні, тісно та успішно співпрацюючи на цій ниві з вихідцями з криміналу 90-х. Проте у 2016 році Кошуков різко вирішує стати патріотом та учасником бойових дій, та дивним чином влаштовується в 81 бригаду на контракт на пів року. Далі ще декілька місяців перебуває в складі 93 бригади, де дійсно, варто визнати, бере участь у боях за авдіївську промку.

 

Різко переорієнтувавшись з контрабанди та криміналу у патріоти він стає єдиним учасником бойових дій в організації “Патріоти Добропілля”. Після закінчення контракту Кошуков стає блогером, а його товариш Четверьов починає активно заручатися фінансовою підтримкою народної депутатки України Наталії Королевської, яка приблизно в цей період почала потребувати послуг “патріотичних” організацій для виконання окремих протестних заходів в інтересах ОПЗЖ в регіоні. За виконання подібних заходів Четверьов особисто отримував кошти готівкою від Королевської. Проте “Патріоти Добропілля” не обмежилися в наданні своїх послуг лише Наталії Королевській.

 

У послужному списку таких псевдопатріотів і вибори до Верховної Ради України в 50 окрузі, де Кошуков сприяв громадянину РФ Андрію Аксьонову. Після програшу на виборах обох -  дають спільне інтерв'ю Інтерфаксу. Тут і численні контакти Кошукова з місцевим кримінальним авторитетом Андрійченко та намагання з боку “Патріотів Добропілля” контролювати весь нелегальний бізнес регіону - вугілля, шлами, сигарети та інше.

 

Недарма час від часу виникають конфлікти між “Патріотами Добропілля” та іншими спілками ветеранів АТО, адже наразі у “ПатріотІв Добропілля” фактично відсутні учасники бойових дій в керівній ланці організації, відбувається за всіма ознаками умисна радикалізація та маргіналізація ветеранського руху та переважає орієнтованість на виконання політичних замовлень від проросійських сил щодо знищення союзників Києва та конкурентів ОПЗЖ в регіоні.

 

 

Наявність громадянства РФ у Андрія Аксьонова в Добропіллі, діяльність кримінального авторитета Андрійченка та засилля в місцевій владі рідного міста Кошукова Добропіллі представників ОПЗЖ чомусь не так хвилює “Патріотів Добропілля”, як питання призначення міського голови Слов’янська Вадима Ляха головою місцевої адміністрації, через що Кошуков з товаришами навіть палять шини біля Донецької ОДА та перекривають трасу міжобласного сполучення під Слов’янськом.

 

Виникає логічне питання, чому як тільки ОПЗЖ втратила владу у Слов’янську, а на бік української обласної влади перейшов обраний мер Слов’янська Вадим Лях, спаливши мости з ОПЗЖ, “патріоти” Кошукова почали одразу працювати на політичне знищення саме Ляха, фактично розчищаючи дорогу для повернення до влади в місті угруповання ОПЗЖ на найближчих місцевих виборах у Слов’янську.

 

Варто пам’ятати, що не все те золото, що блищить.


Додати коментар
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив


Проросійські сили планують провести протестну акцію

Сьогодні, на офіційній сторінці «Фейсбук» політичної партії «Опозиционная платформа За Життя – Святогорск», а також в акаунті соцмережі

19-07-2021, 20:50, В Україні
Опитування "Рейтингу" показало, що половина українців підтримують блокування телеканалів Медведчука

49% українців підтримують введення санкцій на заборону трансляції проросійських телеканалів Віктора Медведчука "112 Україна", NewsOne і ZIK. Більш

1-03-2021, 08:41, В Україні
ПОКЛИКАННЯ «ДОБРОВОЛЕЦЬ». БЕЗ НАКАЗІВ ЗАХИЩАТИ БАТЬКІВЩИНУ

Захоплення Криму «без єдиного пострілу» у березні 2014 року породило в суспільстві переконання, що регулярна українська армія непідготовлена,

5-08-2021, 17:11, ---
Пам’ятники тим, хто загинув на війні, жодною мірою не можна руйнувати – історик

Вшанування героїв і жертв Другої світової війни: як перейти від радянського стилю до модерної української традиції? Київ – В Україні пам’ятники

5-08-2021, 17:08, ---
Почему часть ветеранов выступила против назначения Ляха главой Славянской ВГА

9 августа активисты, среди которых представители ветеранских организаций участников АТО перекрыли трассу в районе БЗС в Славянске, а также жгли

11-08-2021, 14:56, В Україні