або
реєстрація Я забув свій пароль
1
користувач зараз на сайті
з них:
Гості1
Оцените работу движка

Росія скаженіє від створення «Кримської платформи»: 42 країни світу вимагають повернути півострів Крим в Україну!

На даний час Росія всіляко протидіє спробам України актуалізувати питання незаконної окупації Криму шляхом створення Кримської платформи, саме це глава української дипломатії спрогнозував ще в грудні минулого року. Тоді Кулеба заявив, що ця ініціатива цьогоріч буде одним з епіцентрів гібридної війни Росії проти України.

У коментарі Укрінформу глава української дипломатії підтвердив, що його прогноз справдився.

«Ви не уявляєте, скільки зусиль докладають російські дипломати та агенти у світі, щоб дискредитувати Кримсьму платформу чи зірвати участь країн у ній, – каже міністр. – Не можу називати конкретні країни, але іноді йдеться про неприхований шантаж, коли посол РФ у країні Х приходить до місцевого МЗС і відверто “тупає ногами” там, погрожує “наслідками” за згоду на участь у саміті».

Члени ГО "Медійна ініціатива за права людини", які дослідили еволюцію реакції Кремля на українську ініціативу, також дійшли висновку, що вона заздалегідь виправдала себе просто тому, що чи не вперше в історії «кримського питання», починаючи від 2014-го року, реагує не Україна, а Росія.

«Не українські посадові особи кидаються вусібіч, виголошуючи суперечливі заяви – то стверджуючи, що це профанація і «шабаш», то обіцяючи оголосити війну у відповідь. З цієї точки зору Кримська платформа вже вдалася, бо мобілізувала міжнародну спільноту на підтримку політики невизнання спроби анексії Криму, змусила саму Україну чіткіше окреслити власну політику щодо Криму та удосконалити законодавство (хоча це ще в процесі, але процес іде), а також змусила Росію реагувати, тобто конвульсивно винаходити відповіді, кожна з яких гірша за попередню», – написали вони у своєму звіті ще на початку червня.

Водночас міністр закордонних справ запевняє, що українські дипломати не сидять, склавши руки, у той час як Росія намагається завадити збільшенню числа учасників саміту Кримської платформи, а дають гідний бій цим спробам у кожній столиці та штаб-квартирі.

«Врешті-решт, ми не новачки у цій справі – Росія вже давно веде подібну роботу і в ООН, і в інших міжнародних організаціях під час розгляду питань Криму. Тим не менше, за понад сім років окупації широке коло іноземних партнерів послідовно підтверджує підтримку Україні. Так буде і з Кримською платформою», – переконаний Кулеба.

Наданий час, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, який очолює оргкомітет з підготовки установчого саміту Кримської платформи, не приховує впевненості, що ця дипломатична ініціатива України стане майданчиком, який виробить механізми сприяння деокупації Криму.

«Як у народі кажуть, собака гавкає, а караван іде. Немає жодних сумнівів, що цей караван рано чи пізно прибуде в український Крим. І учасники останнього саміту Кримської платформи обов’язково зроблять сімейне фото біля колон українського Херсонесу», – прогнозує Кулеба.

І хоча дати, коли це може статися, наразі не назве ніхто, всі ми знаємо, що довгий шлях починається з першого кроку.

На шляху до деокупації Криму його буде зроблено 23 серпня.


Додати коментар
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив


«Кримська платформа» - як новий міжнародний майданчик для досягнення деокупації АР Крим

Кримська платформа - новий консультативний та координаційний формат, ініційований Україною з метою підвищення ефективності міжнародного реагування на

17-08-2021, 20:39, В Україні
Наслідки «пушилінізації» Лукашенка

Говорячи про Україну під час пресконференції, самопроголошений президент Білорусі повторював тези, сформульовані ще кілька років тому в Кремлі. Торік

11-08-2021, 15:04, В Україні
Пам’ятники тим, хто загинув на війні, жодною мірою не можна руйнувати – історик

Вшанування героїв і жертв Другої світової війни: як перейти від радянського стилю до модерної української традиції? Київ – В Україні пам’ятники

5-08-2021, 17:08, ---
Говорячи про Україну під час прес-конференції, Лукашенко повторював тези Кремля.

Говорячи про Україну під час пресконференції, самопроголошений президент Білорусі Лукашенко повторював тези, сформульовані ще кілька років тому в

11-08-2021, 19:45, В Україні
ПОКЛИКАННЯ «ДОБРОВОЛЕЦЬ». БЕЗ НАКАЗІВ ЗАХИЩАТИ БАТЬКІВЩИНУ

Захоплення Криму «без єдиного пострілу» у березні 2014 року породило в суспільстві переконання, що регулярна українська армія непідготовлена,

5-08-2021, 17:11, ---