або
реєстрація Я забув свій пароль
1
користувач зараз на сайті
з них:
Гості1
Оцените работу движка

Дипломатичне «поле бою» між Україною та Росією в ООН: що відбувалося

Росія використовує різні міжнародні площадки для заперечення своєї агресії проти України та просування тез своєї пропаганди. Однією з таких площадок є ООН та зокрема Генеральна асамблея, яка зараз працює. Україна використовує її, щоб донести свою позицію щодо агресивних дій РФ. Росія намагалася уникнути обговорення тем, пов’язаних з її агресивними діями.    

Пропагандист з окупованої території зізнався, як формується образ жертв серед найманців

Представник російської окупаційної адміністрації на території частини Донецької області, «1-й заступник міністра інформації» в так званій «ДНР» Данило Безсонов розкрив принципи роботи пропаганди.

Стало відомо, чому російська пропаганда так відреагувала на заяву щодо морських мін (фото)

Вчора, 14 вересня, російські пропагандистські «ЗМІ» почали, по суті, істерику щодо пропозиції боротися з російським флотом у Чорному морі за допомогою мін.  Стрічки новин повідомляли про те, що Україна має план зі знищення російського флоту. До розповсюдження цієї новини долучилися ресурси на окупованій території, а також сайт «Шарій. Нет».

Підрив цистерн з аміаком та табори: російська пропаганда запустила фейк про навчання України та НАТО

Російська пропаганда намагається дискредитувати навчання України та НАТО «Об’єднані зусилля – 2021». Для цього використовуються анонімні телеграм-канали інформацію з яких підхоплюють «авторитетні» російські медіа.     

Стало відомо, кого з німецьких політиків російська пропаганда долучила до критики створення військової місії ЄС в Україні (фото)

Нещодавно з’явилася інформація, що у Європейському Союзі розглядають можливість створення в Україні військової навчальної місії. Така перспектива виникла на тлі загострення бойових дій на сході України, спровокованого російськими гібридними силами.

Очередное дно: Российские СМИ пытаются за немцев высказать их мнение по поводу военной миссии ЕС в Украине

В понедельник 4 октября на  пророссийских информационных помойках «Русская весна» и «News.ru» вышла новость с громким заголовком: «В Германии Украину признали несостоявшимся государством».В статье утверждается, что немецкая газета Die Welt опубликовала материал с комментариями немецких политиков по вопросу возможного создания Европейским союзом военной учебной миссии на Украине. 

Представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова лютує з приводу успішності реформ в Україні та їх підтримки міжнародними партнерами.

Останнім часом   в російських ЗМІ активно поширюється промова представника російського Міністерства закордонних справ Марії Захарової, яка нібито «абеспокоєна» неможливістю української влади нічого запропонувати з обіцяного всьому світу (що саме Україна обіцяла - Захарова не повідомила), а також тим, що Україна продемонструвала внутрішній розкол, провал реформ і нездатність модернізувати державу. 

Спецслужбы России выживают украинских трудовых мигрантов с территории своей страны!

Не прекращаются случаи притеснений наших соотечественников, ищущих работу за границей, со стороны ФСБ РФ!В сентябре 2021 года житель Мариуполя «Е» был жестко встречен спецслужбистами России при въезде в страну.
Так, после того как он пересек границу и оказался в РФ, правоохранители высадили его из рейсового автобуса, насильно отвели в отдельное помещение и провели допрос.

Украина будет фиксировать нарушения на выборах в Госдуму РФ на оккупированных территориях Донбасса и Крыма

Украина будет фиксировать нарушения из-за проведения Российской Федерацией выборов в Государственную думу на временно оккупированных территориях Донбасса и в Крыму. Государство-оккупант нарушает международное право. 

Не зважаючи на «військову міць» Росія не змогла забезпечити своїх військовослужбовців базовими речами військового побуту

Під час навчань "Захід 2021" стався масовий спалах дизентерії серед військовихМасштабні військові навчання, які стартували лише 9 вересня, постали перед труднощами. Так, вже на наступний день після початку "Захід-2021" у ЗМІ з'явилася інформація про масовий спалах дизентерії.
Численні випадки підхоплення хвороби зафіксували на полігоні "Погоново", що у Воронежі. Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан з позивним "Штірліц".