або
реєстрація Я забув свій пароль
1
користувач зараз на сайті
з них:
Гості1
Оцените работу движка

В мережі Інтернет - медіа окупованих територій і Росії, почало ширитися відео, на якому, начебто, зняті тепловізійною камерою кадри розстрілу групи осіб.

В мережі Інтернет - медіа окупованих територій і Росії,  почало ширитися відео, на якому, начебто, зняті тепловізійною камерою кадри розстрілу групи осіб. 
Окремі ресурси дописують, що це відбувся розстріл українськими військовими, інші зазначають, що прикордонниками, групи нелегальних мігрантів, які намагалися прорватися в Україну з Білорусії через зону відчуження. Також на відео видно напис «PRILUKI», а саме відео, начебто, записане 29 листопада.

Недомігранти та квазіекспорт

Кремль і не думає припиняти власні божевільні ігри, на кону яких знаходиться життя та спокій людей навколишнього світу.
Стовідсотково, що Лукашенко не став би шантажувати та провокувати Захід десятками тисяч незаконних мігрантів без вказівки Путіна. Незважаючи на всю свою придуркуватість, «картопляний диктатор» все ж не та фігура, яка може ставити самотужки під загрозу мир та спокій Європи.
Не по зросту йому це. Але, маючи за спиною одіозного авторитарного пристаркуватого керманича «усія Рассеі», Лукашенко повністю втратив зв’язок з реальністю, почавши своєрідний «гібрідний» наступ на країни ЄС. «Вперед пустимо жінок та дітей!» «Ні кроку назад! Бо там - загороджувальні загони лукашенківських силовиків!». 

Мінус 35

На тлі ейфорії прокремлівських видань та окремих «рупорів» від підписання так званого інтеграційного декрету Союзної держави, практично непомітною для широкого загалу залишилася новина про те, що того ж самого 4 листопада, було опубліковано колективного листа 35 держав-членів ОБСЄ на адресу президента Білорусі. Країни ОБСЄ запустили щодо Білорусі так званий «Віденський механізм».
«Віденський механізм» - метод роботи ОБСЄ у сфері людського виміру з ініціативи країн-учасниць. Включає обмін інформацією та двосторонні зустрічі між країнами-учасницями з ініціативи будь-якої з них, а також обговорення між країнами-учасницями та на заходах ОБСЄ. Це найважливіший із чотирьох механізмів в арсеналі організації, який використовується у разі найчутливіших для організації загроз безпеці, у тому числі потенційно можливих дій за участю збройних формувань.

«Окружение в Старомарьевке»: В РФ и ОРДЛО создали очередной фейк о ВСУ

Российские оккупанты и представители оккупационных администраций ОРДЛО распространяют очередной фейк о якобы «окружении бойцов ВСУ» под Старомарьевкой. Для распространения этого видео даже была создана копия сайта Проектного офиса реформ Минобороны, на которой расположены настолько же фейковые и плохо сделанные пропагадистские статейки о ВСУ, а министром обороны является все еще Полторак.Об этом сообщает «Мілітарний». На поддельном сайте появилось фейковое и очевидно постановочное видео с якобы обращением «бойцов ВСУ» к Зеленскому, естественно, на русском языке. В нем неизвестные люди с закрытыми лицами заявляют, что якобы являются бойцами ВСУ, они в Старомарьевке, мол «понесли большие потери», «помощь обещали но она не пришла», и звучат обращения к Зеленскому. Видео начали активно распространять информационные ресурсы оккупационных сил РФ.

Очередные фейки средств массовой дезинформации ОРДЛО, о якобы применении украинского «Байрактара» против мирных жителей Донбасса

С недавнего времени практически все источники массовой дезинформации ОРДЛО возмутились тем, что украинская армия на Донбассе применила ударный беспилотник Bayraktar. 
Заголовки были практически одинаковы: "Байрактары бьют по Донбассу". Содержание "новостей" тоже не отличалось оригинальностью: "А тем временем турецкая вундервафля "Байрактар" уже утюжит граждан РФ в Донбассе". Естественно, никто из местных журналистов, "экспертов" и "политологов" не сообщил, что беспилотник ударил не по Донбассу, не по гражданам, а по гаубице 122 калибра, которая вели шквальный огонь по украинским позициям и жилому сектору в Гранитном. 

В українській розвідці не підтвердили додаткове перекидання військ РФ до кордонів

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони не підтвердили інформацію про нарощування російських військ поблизу державних кордонів України.
Джерело: пресслужба Міноборони з посиланням на дані ГУР
Дослівно: "Станом на 1 листопада 2021 року додаткове перекидання російських підрозділів, озброєння та військової техніки до державного кордону з Україною не зафіксовано.
Найбільш вірогідно, що оприлюднені у ЗМІ та мережі Інтернет факти нарощування угруповань збройних сил Російської Федерації на українському напрямку є елементом спеціальних інформаційно-психологічних дій, та по суті є плановими заходами у рамках переміщення військ після завершення навчань".

Центр оперативного інформування про безпекову ситуацію поблизу державного кордону України

Міністерство оборони України уважно відстежує ситуацію, яка склалась поблизу державного кордону України з РФ та на тимчасово окупованих територіях Криму та Донецької і Луганської областей. Факти, що надаються розвідувальними органами України, знаходять своє підтвердження під час обміну інформацією з нашими партнерами щодо безпекової ситуації довкола України.

Видео - https://www.youtube.com/watch?v=e1Wc2jXdnjg

Пенсійний фонд «ЛНР» в м. Алчевськ. Частина2. Співробітники

Під час війни будь-яка інформація про протилежну сторону може стати в нагоді, навіть та, яка на перший погляд цінності не несе. Необхідно збирати та аналізувати будь- яку інформацію, як про противника, так і його посібників. Саме тому сьогодні до вашої уваги – посвідчення співробітників так званого «Управління Пенсійного фонду ЛНР в м. Алчевськ». Тут ви побачите робочі посвідчення співробітників з відділів: персоніфікованого обліку взаємодії із застрахованими особами та обліку платежів страхувальників, контрольно – перевірочної роботи, призначення пенсій, виплати пенсій, обслуговування та розгляду звернень громадян, виконання бюджету/бухгалтерського обліку, /звітності/фінансового забезпечення, юридичного, а також сектору програмно-технічного супроводу обробки пенсійної документації, сектору з питань державної громадянської служби та кадрів, сектору організаційної роботи та діловодства, завгосп і навіть водій.
Ця публікація є черговим свідченням того, що ми нічого і нікого не забули і не забудемо. Запрошуємо всіх зацікавлених залучитись до вивчення даної інформації та її подальшого використання

Больше информации https://lost-kib.org/uk/article/pensiyniy-fond-lnr-v-m-alchevsk-chastina2-spivrobitniki?fbclid=IwAR2Z1cXbjrEU4MCulm6_0ItYZdgQnhUb6qU-rbvJot9BMN7ba44jKNLSaSw

Потенційного наступника Путіна — Сергія Шойгу — почали «мочити» в російських медіа

Після парламентських виборів, що пройшли в Росії у вересні 2021 року, Володимир Путін та керівництво його партії «Єдіная Россія», яка знову отримала конституційну більшість у Державній Думі, будуть затверджувати нову стратегію утримання влади та подальшого вичавлювання всіх соків із громадян Росії. Черговий з’їзд партії, в якому обов’язково візьмуть участь два федеральні міністри, що вели партію на вибори — Сергій Шойгу та Сергій Лавров, — може відбутися 4 грудня 2021 року. Володимир Путін доручив цим двом «робочим конячкам» представляти партію російському народу в передвиборчій кампанії. Однак тільки із Сергієм Шойгу президент Росії останнім часом регулярно вилітає відпочити на природу в тайгу.

Картопля майже «фрі»

Нещодавно, інтернет-мережею розійшлися результати опитування, яке провів Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦВГД) для Міністерства закордонних справ РФ. Опитування проводилося з метою вивчення політичних поглядів жителів Білорусі. ВЦВГД не має ліцензії на проведення політичних опитувань у Білорусі, яку надає Національна Академія наук Білорусі. Тому, спочатку, результати опитування де-кому здавалися черговим фейком. Але потім офіційний канал ВЦВГД відрепостив один з аналізів опублікованих матеріалів, тим самим опосередковано підтвердивши їхню справжність.
Несподіванок за результатами опитування не трапилося. Диктаторський режим Лукашенко стабільно втрачає залишки симпатій. Та і кремлівська політика не до вподоби простим білорусам, тому синьоока поступово віддаляється від Росії, що не може не турбувати путінську владу. Тим більше, коли до таких висновків їх підводять не «агітки ворожого Заходу», а висновки «поважної» прокремлівської соціологічної групи дослідників.