або
реєстрація Я забув свій пароль
1
користувач зараз на сайті
з них:
Гості1
Оцените работу движка

Стало відомо, кого з німецьких політиків російська пропаганда долучила до критики створення військової місії ЄС в Україні (фото)

Нещодавно з’явилася інформація, що у Європейському Союзі розглядають можливість створення в Україні військової навчальної місії. Така перспектива виникла на тлі загострення бойових дій на сході України, спровокованого російськими гібридними силами.

На цю інформацію відразу відреагувала російська пропаганда, яка залучила як експерта депутата Європарламенту Максиміліана Кра. Цей депутат ніколи не приховував своїх проросійських поглядів, підтримував Медведчука та періодично озвучував тези російської пропаганди на проросійських каналах в Україні. Російські пропагандистські медіа теж часто долучають Кра як нібито незалежного експерта та політика з боку ЄС. Так сталося і в цьому випадку.         

Ось що пише російське видання «Известия», посилаючись на коментар депутата:

«Створення в Україні військової місії Євросоюзу стане ще одним невірним кроком у врегулюванні конфлікту в Донбасі. Про це в понеділок, 4 жовтня, заявив «Известиям» член комітету Європарламенту з міжнародних справ, німецький депутат від партії «Альтернатива для Німеччини» Максиміліан Кра».

Що відомо про Максиміліана Кра

Це депутат у Бундестазі від ультраправої партії «Альтернатива для Німеччини». Членів цієї партії пов’язують з деякими екстремістськими рухами. Під час заснування партії й пізніше для німецьких політичних оглядачів не було таємницею, що ця партія майже відкрито фінансується з РФ. У німецькому політичному середовищі АдН відкрито називали «маріонетками Москви».

Цікаво, що «головний борець» з правими рухами в Україні, один з лідерів ОПЗЖ Віктор Медведчук, отримував підтримку від депутата Бундестагу від правої партії. 

У грудні 2020 року Кра називав Віктора Медведчука та його ініціативу «єдиною надією на мир в Україні» й організовував обговорення цієї ініціативи у Бундестазі. 

В інтерв’ю 112 каналу депутат Європарламенту говорив, що в Україні «є великий тиск на російськомовну меншину» й що треба було б дослухатися до Медведчука та використовувати російську вакцину проти Covid.  

Максиміліан Кра досить часто виступав як європейський експерт на каналах саме Віктора Медведчука. Після того як телеканали були закриті, заявляв про утиски свободи слова в Україні. Крім того, після того, як Медведчуку була оголошена підозра в скоєнні державної зради, заявляв, що це переслідування опозиції. 


Додати коментар
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив


Опитування "Рейтингу" показало, що половина українців підтримують блокування телеканалів Медведчука

49% українців підтримують введення санкцій на заборону трансляції проросійських телеканалів Віктора Медведчука "112 Україна", NewsOne і ZIK. Більш

1-03-2021, 08:41, В Україні
ПОКЛИКАННЯ «ДОБРОВОЛЕЦЬ». БЕЗ НАКАЗІВ ЗАХИЩАТИ БАТЬКІВЩИНУ

Захоплення Криму «без єдиного пострілу» у березні 2014 року породило в суспільстві переконання, що регулярна українська армія непідготовлена,

5-08-2021, 17:11, ---
Що відповіла Україна на антинатівську пропаганду у Росії та Білорусі

На фоні проведення стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля-2021», яке відбувається в Україні з 22 по 30 вересня за участі

9-10-2021, 14:06, В Україні
Зворотний бік російської армії

У Чорноморському регіоні НАТО проводить багатонаціональне навчання, в яких візьме участь і Україна. Такі спільні навчання - це ще один важливий крок

18-06-2021, 21:35, В Україні
Кремлівські найманці продовжують грубо порушувати досягнуті раніше домовленості.

СМІ окупаційної влади продовжують поширювати фейки про нібито обстріли по мирним мешканцям зі сторони ЗСУ.Подібні пропагандистські кліше активно

3-07-2021, 14:29, В Україні