або
реєстрація Я забув свій пароль
1
користувач зараз на сайті
з них:
Гості1
Оцените работу движка

Стало відомо, чому російська пропаганда так відреагувала на заяву щодо морських мін (фото)

Вчора, 14 вересня, російські пропагандистські «ЗМІ» почали, по суті, істерику щодо пропозиції боротися з російським флотом у Чорному морі за допомогою мін.  
Стрічки новин повідомляли про те, що Україна має план зі знищення російського флоту. До розповсюдження цієї новини долучилися ресурси на окупованій території, а також сайт «Шарій. Нет».
 

Звідки взялася вся ця історія? 

Пропагандистські ЗМІ відреагували на заяву директора НВК «Клівер» Оксани Врублевської, щодо боротьби з російським флотом на Чорному морі за допомогою мін: 
«Вартість міни 30 тисяч доларів, а вартість ремонту крейсера 24 мільйони доларів. Тому ми вважаємо мінне озброєння найбільш ефективним».
  Саме цю цитату приводять усі російські ресурси.   
Цю заяву директор НВК зробила під час проведення круглого столу на тему «Тактичні оборонні системи, які невідкладно потрібні армії». 
НПК «Клівер» займається підводними роботами, мінно-торпедним озброєнням, а також акустичними системами що працюють під водою та в повітрі. При цьому ця НВК не є державною установою або державною корпорацією чи державним підприємством. 
Така істерична реакція російських «ЗМІ» на цю заяву пов’язана перш за все з діяльністю підприємства. 
Річ у тім, що НВК «Клівер» розробляла станцію електронно-оптичного спостереження «Джура Оптикум». Такі станції можуть відстежувати ракети, літаки, безпілотні апарати. Комплекс може наводити на ціль ракети проти кораблів типу «Нептун». Крім того НВК відновлювало морські міни. І напевно останній факт, викликав таку реакцію пропагандистських ресурсів.  
На фото міни, які відновлені НВК «Клівер».

Додати коментар
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив


Зворотний бік російської армії

У Чорноморському регіоні НАТО проводить багатонаціональне навчання, в яких візьме участь і Україна. Такі спільні навчання - це ще один важливий крок

18-06-2021, 21:35, В Україні
Підрив цистерн з аміаком та табори: російська пропаганда запустила фейк про навчання України та НАТО

Російська пропаганда намагається дискредитувати навчання України та НАТО «Об’єднані зусилля – 2021». Для цього використовуються анонімні

9-10-2021, 17:13, У світі
Російський есмінець «Лідер» як символ деградації російських військових технологій

Вперше про перспективний ескадрений міноносець проєкту 23560 «Лідер» заговорили в 2009 році. Відтоді цей есмінець, що «не має аналогів в світі»,

21-06-2021, 12:28, В Україні
Гібридна анексія і примусова паспортизація: як Путін використовує Донбас для виборів до Держдуми

Москва веде своїх бойовиків, які воювали проти України на Донбасі, до Держдуми. Вже тривалий час Кремль насильницьким методом змушує жителів

13-09-2021, 10:28, В Україні
Стало відомо, кого з німецьких політиків російська пропаганда долучила до критики створення військової місії ЄС в Україні (фото)

Нещодавно з’явилася інформація, що у Європейському Союзі розглядають можливість створення в Україні військової навчальної місії. Така перспектива

9-10-2021, 14:10, У світі